skeba napisał(a):

Gdyby to był drugi uche to już dawno ucieklby z Belchatowa.
Koleś móglby u nas pograć. Ma doswiadczenie, a po drugie, będzie grał w MS. Cena może fajnie do gory skoczyc i go sprzedać.
|
Chodzilo raczej o walory mentalne a nie umiejetności czysto piłkarskie.
Costly nie przyjdzie grać za grosze, a nas nie stac na Łobodzinskiego 2.