Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17312
Stary 18.12.2009, 09:35
skeba napisał(a):Wyświetl post
Gdyby to był drugi uche to już dawno ucieklby z Belchatowa.
Koleś móglby u nas pograć. Ma doswiadczenie, a po drugie, będzie grał w MS. Cena może fajnie do gory skoczyc i go sprzedać.
Chodzilo raczej o walory mentalne a nie umiejetności czysto piłkarskie.
Costly nie przyjdzie grać za grosze, a nas nie stac na Łobodzinskiego 2.
Odpowiedz cytując