wolfy napisał(a):

|
Ja mam nadzieję, że postąpi przynajmniej jak Dawidowski, czyli zgodzi się na obniżkę kontraktu.
|
Cytat:
|
w przypadku kontuzji lub choroby uniemożlwiaijącej występowanie zawodnika w rozgrywkach przez okres dłuższy niż 6 miesięcy, stwierdzonej zaświadczeniem lekarskim, po tym terminie klub może wnioskować do Wydziału Gier PZPN o rozwiązanie kontraktu, lub ograniczyć wypłatę wynagrodzenia do kwoty 50% wynagrodzenia.
|
ze statusu prawnego pikarzy profesjonalnych w Polsce
Czyli: nie musi się zgadzać