Wyświetl pojedynczy post
vorsiak
Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17305
Stary 18.12.2009, 08:16
Co wy na to ? Bo ja tak

Costly: Mogę zagrać w Wiśle

- Chciałbym zagrać w Wiśle Kraków. To bardzo dobra drużyna ze znakomitym trenerem - powiedział dla "Przeglądu Sportowego" Carlo Costly.

- Odchodzi pan z Bełchatowa?
CARLO COSTLY: Szczerze? Jeśli będzie ku temu okazja, czyli pojawi się konkretna oferta, to tak. Ale jeżeli nic się nie wydarzy, to nie, bo zostaje mi jeszcze półroczny kontrakt z klubem.

- A ma pan jakieś propozycje?
- W tej chwili nie. Wprawdzie była mowa o Meksyku, o drużynie Tigres, ale raczej należy traktować to jak plotkę, ponieważ żadnej konkretnej oferty stamtąd nie dostałem.

- Ale podobno niedawno oglądali pana wysłannicy francuskiego Sochaux.
- Słyszałem, że są mną zainteresowani. Jednak na razie wszystko jest palcem na wodzie pisane. Czekam, aż klub mi powie, czy rzeczywiście jest jakaś realna szansa na grę we Francji.(..)

- Miał pan jakieś oferty z polskich klubów?
- Tak, ale szczegóły zachowam dla siebie.

- A chciałby pan w ogóle grać w innym polskim klubie?
- Tak, w Wiśle Kraków. To bardzo dobra drużyna ze znakomitym trenerem. Dwa razy z rzędu wygrali ligę, teraz znów są liderem. To coś znaczy. Ale powtarzam: na razie naprawdę nie wiem, jak potoczą się moje losy. Trzeba zaczekać i zobaczyć, czy będą jakieś konkretne oferty, które można by spokojnie przeanalizować. Nie ukrywam jednak, że chciałbym opuścić Polskę.

- W tym sezonie wystąpił pan w 10 meczach, ale tylko w 6 w podstawowym składzie i strzelił zaledwie 1 gola. Nie jest to jakiś spektakularny wyczyn.
- Prawdę powiedziawszy, nie wiem dlaczego tak się dzieje. Wcześniej, kiedy w klubie pracował Orest Lenczyk, strzeliłem 11 goli, byłem bardzo dobrze przygotowany. Nie zrzucam jednak winy na trenerów, ale obarczam nią siebie, przez to, że nie przygotowałem się jak należy.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem
Odpowiedz cytując