Wyświetl pojedynczy post
3rider
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4009
Stary 18.12.2009, 00:27
Markus napisał(a):Wyświetl post
Skorża zapieprzył z Lewadią. I nikt go za to nie broni i nie gloryfikuje. Piłkarze też się nie popisali. Swoją niemałą cegiełkę dołożył i zarząd oraz polityka klubu.
Zarzad zawalil mecz z Levadia? Derby tez? Niemal ten sam sklad pokonal Barce...
Popatrz trzezwo na to co my gramy. Zenada i piach od wiosny do zimy. 0:1 (LEVA), 0:1 (LECH), 0:1 (LEGIA), 0:1 (SWIETA WOJNA) - 0pkt 0-0-4 0:4 !!!!

Levadie przegral Skorza o czym otwarcie przyznal w wywiadach (slawetne 60% przygotowania). Przypomne raz jeszcze, ze takiej HANBY jak z Levadia WISLA w 103 letniej historii nie zaliczyla w pucharach! A ty piszesz, ze zarzad przegral nam kwalifikacje do kwalifikacji do LM... Mial sprowadzic na potezna Levadie Messiego? Marcelo, Sobol, Brozek, Diaz itp itd to za malo? Dla mnie to, ze Bednarz zaplacil glowa za nieuctwo Skorzy to jest komedia.

A moze KSC mial mocniejsza od nas kadre i to tez wina zarzadu, ze truchtaczom z Mackiem "Liga bedzie ciekawsza" Skorza nie chcialo sie WALCZYC W SWIETEJ WOJNIE PRZEZ BIDNE 90MIN? Za malo zarabiaja?
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.