kacap napisał(a):

Creativa polecam.
A ta firma którą podał kolega Forza wyżej są zajebiście, ale to zajebiście drogie.
Widziałem modele po 800 zł nawet
|
Od siebie jednak polecam te słuchawki, które wymienił DominoForza-Seenheiser.
Zależy do czego Ci potrzebne, do mp3 kupisz je już za 30 zł w Saturnie. Jeśli jakiś lepszy sprzęt to musisz się wykosztować, to fakt. Moim zdaniem najlepsze są Seenheiser, Creativa nie polecam bo szybko się psują.