Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13018
Stary 18.12.2009, 00:02
kacap napisał(a):Wyświetl post
Creativa polecam.

A ta firma którą podał kolega Forza wyżej są zajebiście, ale to zajebiście drogie.

Widziałem modele po 800 zł nawet
Od siebie jednak polecam te słuchawki, które wymienił DominoForza-Seenheiser.
Zależy do czego Ci potrzebne, do mp3 kupisz je już za 30 zł w Saturnie. Jeśli jakiś lepszy sprzęt to musisz się wykosztować, to fakt. Moim zdaniem najlepsze są Seenheiser, Creativa nie polecam bo szybko się psują.
Odpowiedz cytując