Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.12.2009, 23:11
DAVE napisał(a):Wyświetl post
no bo jak się czuje Iwan, Kmiecik, Motyka czy Lipka jak widzi take łajze co z jego numerem po boisku zaiwania i celuje z metra w oświetlenie ....?
Popieram apel. Dlatego każdy nowy piłkarz powinien dostawać numer z zakresu 89 - 99. Niech znają swoje miejsce.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując