|
Dwa pytania do kogoś zorientowanego jako że Bracia z Tarnowa będą dalej grali na wiosnę:
1. Czy za drugie miejsce w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej są baraże?
2.Czy Hutnik przystępuje do rozgrywek czy nie?

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!
|