Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4004
Stary 17.12.2009, 20:46
a propos Marcelo niedawno w jakimś artykule czytałem, że kosztował on nas 400tys ojro <prowizja dla jego menago> więc nie piszcie o nim, że był za darmo.

o właśnie w tym artykule:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisly,1412620