Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 17.12.2009, 19:19
idealny temat do kontynuacji "goracych" wątków typu "Franek-szczur i zdrajca " "Uche to samo " itd

nie ma co poruszac tych spraw bo kazdy ma swoje zdanie

Pater ,Moskal,Kulawik ......to chyba ostatni ludzie ktorzy grali w ostatnich latach dla ktorych Wisla byla czyms wiecej niz miejscem gdzie zarabiają pieniadze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując