|
idealny temat do kontynuacji "goracych" wątków typu "Franek-szczur i zdrajca " "Uche to samo " itd
nie ma co poruszac tych spraw bo kazdy ma swoje zdanie
Pater ,Moskal,Kulawik ......to chyba ostatni ludzie ktorzy grali w ostatnich latach dla ktorych Wisla byla czyms wiecej niz miejscem gdzie zarabiają pieniadze.
|