|
ja bym zastrzegł numery wszytskich zawodników co grali chyba w najlepszym meczu 100 lecia Wisły czyli w Gelsenkirchen przeciwko Schalke ( 4-1 dla Nas było).Na taki następny wystep chyba będzie trzeba dłuuugo czekac.Oczywiście pominąłbym numer dla Uche za jego dezercje przed meczem Anderlechtem.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.12.2009 o godz. 17:38.
|