Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.12.2009, 17:15
Watts napisał(a):Wyświetl post
Pozastrzegajcie se każdy od 1 do 23, to potem będziemy wyglądać jak drużyna futbolu amerykańskiego.
Celna uwaga!

A z zastrzeganiem numerów to poczekajmy, aż nasz jakiś kapitano wprowadzi do LM. Jeśli by się udało tego lata (czyli najpierw trzeba wywalczyć 13 mistrzostwo), to możemy zastrzec nr. Głowy. x)

A jak już zastrzegać, to niby czemu tylko z "ery TeleFoniki" ? To jest jakiś totalny żart :roll:
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując