|
Tak sobie czasami myślę, z jakimi numerami grali nasi obecni i byli piłkarze. Myślę sobie że najlepszą "jedynką" był Sarnat, a "dwójką " Kałużny...
Żeby wszystko ograniczyć, to skupmy się tylko na Erze Telefoniki.
Jakie numery zarezerwowalibyście danym zawodnikom,tak żeby nikt już nie grał więcej z tymi numerami na plecach?
Ja pamiętam:
1.Sarnat
2.Kałużny
5.Kosowski
8.Pater
9.Żurawski
10.Czerwiec
20.Cantoro
21.Frankowski
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
|