Wyświetl pojedynczy post
sepot
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.12.2009, 16:21. Gdybym miał zastrzec numer koszulki dla piłkarza, to:
Tak sobie czasami myślę, z jakimi numerami grali nasi obecni i byli piłkarze. Myślę sobie że najlepszą "jedynką" był Sarnat, a "dwójką " Kałużny...



Żeby wszystko ograniczyć, to skupmy się tylko na Erze Telefoniki.

Jakie numery zarezerwowalibyście danym zawodnikom,tak żeby nikt już nie grał więcej z tymi numerami na plecach?

Ja pamiętam:

1.Sarnat
2.Kałużny
5.Kosowski
8.Pater
9.Żurawski
10.Czerwiec
20.Cantoro
21.Frankowski
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując