|
parking parkingiem, ale co dalej, po meczu i tak stało by się w gigantycznym korku bo nikt nie zgodzi się na rozbudowę dróg wzdłuż błoń (mającą zwiększyć jej przepustowość) Zresztą temat parkingu pod błoniami wałkowany był już nie jeden raz, i wiadomo że nie ma na to szans.
|