Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6153
Stary 17.12.2009, 15:23
parking parkingiem, ale co dalej, po meczu i tak stało by się w gigantycznym korku bo nikt nie zgodzi się na rozbudowę dróg wzdłuż błoń (mającą zwiększyć jej przepustowość) Zresztą temat parkingu pod błoniami wałkowany był już nie jeden raz, i wiadomo że nie ma na to szans.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując