Lemoniadowy Joe napisał(a):

Łobo transfer plus kontrakt to około 2 mln euro, Gargula kontrakt to około 2 mln euro, Kirm transf plus kontrakt to około 1,5 - 2 mln euro itd itp
może skończmy te bajki jak to kiedyś kupowaliśmy a teraz nie
Marcelo, Głowacki, Alvarez, Boguski, Kirm , Małecki Brozek Sobolewski Diaz.... faktycznie nie ma kim grac
PS brakuje nam na pewno wartościowych graczy w przednich formacjach ale to chyba nie problem znalesc 2-3 graczy za free do pomocy/ataku skoro mamy kasę na kontrakty
|
"Fantastycznie"...wymieniles 2 pilkarzy, ktorzy przyszli za gotowke...a ilu pilkarzy w tym okresie odeszlo i za jakie sumy

?
Zreszta w Legii, to samo...w ostatnich latach blisko 20 mln euro z transferow, a jak dzisiejsza kadra tego klubu wyglada...na lige starcza, ale na Europe, to co roku kompromitacja.
kristos napisał(a):

|
Ależ oczywiście zły Cupiał wszystkie pieniądze zabiera do kieszeni a pensje piłkarzom ,pracownikom administracji trenerom ,czy czy pracownikom technicznym wypłaca dobry czarodziej z bajki i tak sie dzieje od 2004 roku.
|
Gdybys sie troche interesowal, to wiedzialbys ze od kilku lat(za wyjatkiem tego roku) bilans Wisly byl dodatni...co to oznacza? Cupial nie dokladal ani zlotowki. Zreszta chyba jedyny klub w Polsce, ktory generowal zyski(teraz z powodu zle skonstruowanego budzetu i kleski z Levadia jest mala dziura). Regularnie splacalismy dlug wobec Cupiala przychodami z transferow...dlatego pomnieszyl sie w ostatnich latach o chyba ponad 20 mln zlotych.