Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17292
Stary 17.12.2009, 13:51
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Łobo transfer plus kontrakt to około 2 mln euro, Gargula kontrakt to około 2 mln euro, Kirm transf plus kontrakt to około 1,5 - 2 mln euro itd itp

może skończmy te bajki jak to kiedyś kupowaliśmy a teraz nie

Marcelo, Głowacki, Alvarez, Boguski, Kirm , Małecki Brozek Sobolewski Diaz.... faktycznie nie ma kim grac

PS brakuje nam na pewno wartościowych graczy w przednich formacjach ale to chyba nie problem znalesc 2-3 graczy za free do pomocy/ataku skoro mamy kasę na kontrakty
"Fantastycznie"...wymieniles 2 pilkarzy, ktorzy przyszli za gotowke...a ilu pilkarzy w tym okresie odeszlo i za jakie sumy ?

Zreszta w Legii, to samo...w ostatnich latach blisko 20 mln euro z transferow, a jak dzisiejsza kadra tego klubu wyglada...na lige starcza, ale na Europe, to co roku kompromitacja.


kristos napisał(a):Wyświetl post
Ależ oczywiście zły Cupiał wszystkie pieniądze zabiera do kieszeni a pensje piłkarzom ,pracownikom administracji trenerom ,czy czy pracownikom technicznym wypłaca dobry czarodziej z bajki i tak sie dzieje od 2004 roku.
Gdybys sie troche interesowal, to wiedzialbys ze od kilku lat(za wyjatkiem tego roku) bilans Wisly byl dodatni...co to oznacza? Cupial nie dokladal ani zlotowki. Zreszta chyba jedyny klub w Polsce, ktory generowal zyski(teraz z powodu zle skonstruowanego budzetu i kleski z Levadia jest mala dziura). Regularnie splacalismy dlug wobec Cupiala przychodami z transferow...dlatego pomnieszyl sie w ostatnich latach o chyba ponad 20 mln zlotych.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 17.12.2009 o godz. 13:54.
Odpowiedz cytując