Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17289
Stary 17.12.2009, 13:21
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Od 2004r. pieniadze ze sprzedazy zawodnikow nie ida na transfery do klubu...ale widze, ze spora liczba osob dalej tego nie dostrzega
Łobo transfer plus kontrakt to około 2 mln euro, Gargula kontrakt to około 2 mln euro, Kirm transf plus kontrakt to około 1,5 - 2 mln euro itd itp

może skończmy te bajki jak to kiedyś kupowaliśmy a teraz nie

Marcelo, Głowacki, Alvarez, Boguski, Kirm , Małecki Brozek Sobolewski Diaz.... faktycznie nie ma kim grac

PS brakuje nam na pewno wartościowych graczy w przednich formacjach ale to chyba nie problem znalesc 2-3 graczy za free do pomocy/ataku skoro mamy kasę na kontrakty
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 17.12.2009 o godz. 13:28.
Odpowiedz cytując