For_FuN_ napisał(a):

|
Od 2004r. pieniadze ze sprzedazy zawodnikow nie ida na transfery do klubu...ale widze, ze spora liczba osob dalej tego nie dostrzega
|
Łobo transfer plus kontrakt to około 2 mln euro, Gargula kontrakt to około 2 mln euro, Kirm transf plus kontrakt to około 1,5 - 2 mln euro itd itp
może skończmy te bajki jak to kiedyś kupowaliśmy a teraz nie
Marcelo, Głowacki, Alvarez, Boguski, Kirm , Małecki Brozek Sobolewski Diaz.... faktycznie nie ma kim grac
PS brakuje nam na pewno wartościowych graczy w przednich formacjach ale to chyba nie problem znalesc 2-3 graczy za free do pomocy/ataku skoro mamy kasę na kontrakty