|
Jeśli sprzedamy Marcelo to nie awansujemy do LM Cleber w pucharze UEFA już sobie nie radził, bo był za wolny... Już straciliśmy Mauro i jestem ciekaw, kto będzie grał na środku... Garguła - kontuzja Sobol - leczy się... No powiedzmy, że w następnej rundzie będziemy mieć 3 bo nie uda się nikogo kupić i co? Jirsak, Diaz, Sobol co jak któryś dozna kontuzji a np. Diaz nazbiera kartek? Będzie problem, jeżeli klub nikogo nie ściągnie do środka...
Uważam, że klub powinien sprzedać Brożka i Diaza. Pieniądze za nich powinny wystarczyć żeby podreperować klubowy budżet i kupić 2 pomocników i napastnika. A co do Marcelo to gdyby udało nam się z nim awansować do LM to sprzedamy go 2 razy drożej, bo kluby zobaczą, jaki jest naprawdę dobry.
|