Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17287
Stary 17.12.2009, 13:07
Od 2004r. pieniadze ze sprzedazy zawodnikow nie ida na transfery do klubu...ale widze, ze spora liczba osob dalej tego nie dostrzega. Gdyby tak bylo, to obecny zespol nie odbiegalby tak drastycznie pod wzgledem umiejetnosci do Wisly z Zurawskim, Frankowskim, Kosowskim, Szymkowiakiem i pozostalymi. Jesli sprzedamy Marcelo, to czesc kasy pojdzie na zalatanie dziury budzetowej, a reszta trafi do kieszeni Cupiala i tak to bedzie wygladalo. Dlatego jestem absolutnie przeciwny sprzedawaniu Marcelo czy Diaza...bo przyjda oczywiscie, ze tansi, ale i gorsi pilkarze...od lat obnizamy wartosc sportowa zespolu.
Odpowiedz cytując