|
Sprzedam Tel: Nokia 5220 Xpress Music + karta pamięci. Prawie w ogole jej nie uzywam poniewaz mam inny i wole go tyrac. Sim Lock na Orange. Na gwarancji. Cena ok 250 zł poniewaz swieta sie zblizają i kasa potrzebna.. zdjecia lub cos na priv.
pozdro
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Bufon144 : 17.12.2009 o godz. 18:31.
|