Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 17.12.2009, 12:32
Oglądnęłam już powtórki gali i nie wiem dlaczego nasza brać kibicowska nie została doceniona? Okey, Lechici być może i sobie zasłużyli, ale przecież (rozmawialiśmy o tym) jak pamiętam to my byliśmy z naszymi piłkarzami do końca, a kibice Lecha w pewnym momencie mieli ich troche gdzieś, jak np. trwonili przewagę pktową na wiosnę. Tak czy inaczej, już chyba nie będzie tej kategorii po wystąpieniu przedstawiciela kibiców Lecha x)

Poza tym fajne wstawki z SuperNovaTV i podkładaniem głosów
A i z tego co pamiętam to dawali "specjalnego oscara" m.in. pani Nadolskiej(?)- sędzinie, także to przecież nie była nowa kategoria...
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując