|
Heh zaczyna sie kompletowanie składu na puchary. Na początek sprzedaż dwóch najbardziej wydolnościowców w klubie. Sprzedaz Marcelo na 2 mln to śmiech jak Dudka o jakies dwie, trzy klasy piłkarz słabszy został sprzedany za wyższą sume. Zobaczcie ile on nam punktów uciułał. W tej rundzie z 9 puktów to jego zasługa, w poprzedniej nie chce mi się sprawdzać, ale podejrzewam że jeszcze więcej. To nasz jedyny zawodnik o klasie Europejskiej. Spokojnie powinien jeszcze raz z nami spróbowac sił w pucharach. Natomiast Diaz osobicie jest dla mnie lepszy od Jirsaka jednak jeśli mamy kogos sprzedać to stawiam na niego. To zawodnik który raz zagra świetnie by później podac pod nogi przeciwnikowi który groźnie skontruje. Problem jednak pojawia sie taki że bedziemy musieli sprowadzić az dwóch zawodników na środek z czego jeden musi dobrze sie zastawiac bo to był główny atrubut Diaza i Cantoro. Za 1,5 mln to spokojnie można sprzedawać. Diaz ma taka przewage że nie jest Polakiem, a jest czarny więc jest realna szansa na sprzedaż za taka kwote.
Co do transferów do nas to napewno napastnik i środkowy pomocnik (jak Diaz odejdzie to dwóch) to jest priorytet. Z napastników z Polski tylko Sobiech. W pomocy nie ma nikogo godnego by u nas grac w Ekstraklasie.
|