Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
1477
17.12.2009, 10:54
Podczas meczu Zaglebie-Legia: Walka z ochrona o transparent konieciti, nastepnie starcia przed i pod trybuna.
Cytat:
wolę przegrać ponownie z potęgą typu Varelenga byleby Lech nie wyszedł z grupy
bbbnba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bbbnba
Znajdź inne posty napisane przez bbbnba