Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17281
Stary 17.12.2009, 10:43
DrunkenBear napisał(a):Wyświetl post
Powiem jedno, jeśli Lech za kalekę Lewandowskiego chce powyżej 5mln euro, to za Marcelo Wisła powinna krzyczeć przynajmniej 7mln.
troszkę się powtórzę... chcieć to sobie może a tego, że nazywasz go kaleką nie skomentuję...

@selene - dwóch nowych stoperów (obaj z odzysku ) wg mnie świadczy o tym, że sprzedaż Marcelo jest bardzo poważnie brana pod uwagę, ale jakoś nadal nie widzę tego, że ktoś kupi zawodnika za ok 3 mln euro z ligi, której mistrz i reszta klubów odpada regularnie z ogórkami z pucharów :/ wspominasz o sprzedaży Brożka... myślę, że po tej rundzie, w tym momencie jest wart nie więcej jak 1 mln E, poza tym chętnych nie będzie
Odpowiedz cytując