DrunkenBear napisał(a):

|
Powiem jedno, jeśli Lech za kalekę Lewandowskiego chce powyżej 5mln euro, to za Marcelo Wisła powinna krzyczeć przynajmniej 7mln.
|
troszkę się powtórzę... chcieć to sobie może

a tego, że nazywasz go kaleką nie skomentuję...
@selene - dwóch nowych stoperów (obaj z odzysku

) wg mnie świadczy o tym, że sprzedaż Marcelo jest bardzo poważnie brana pod uwagę, ale jakoś nadal nie widzę tego, że ktoś kupi zawodnika za ok 3 mln euro z ligi, której mistrz i reszta klubów odpada regularnie z ogórkami z pucharów :/ wspominasz o sprzedaży Brożka... myślę, że po tej rundzie, w tym momencie jest wart nie więcej jak 1 mln E, poza tym chętnych nie będzie