Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6144
Stary 17.12.2009, 10:32
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
A kto bedzie wykorzystywal ta nowa hale ?
Myslicie, ze druzyna koszykowki kobiet jest w stanie przyciagnac 4 tys. ludzi - raczej watpie skoro teraz nie
ma problemow z biletami na Eurolige.
Pozostale dyscypliny halowe praktycznie nie istnieja.
Bedziemy miec przy Reymonta wiecej hal sportowych (3) niz boisk treningowych - troche to dziwne.
Prezes Mięta-Mikołajewicz powiedział, że jak będzie nowa hala, to znajdą się inwestorzy i sponsorzy i zbudują mocną drużynę koszykówki mężczyzn, a ta napewno przyciągnie minimum 4 tys widzów.
Odpowiedz cytując