dynek.pl pytanie jest krótkie i proste . Jeśli będą w najblizszych 15 latach imprezy mistrzowskie w Polsce ; siatkówka,koszykówka,piłka reczna, nożna halowa itp, itd. to chcesz żeby były w Krakowie czy nie

Jesli nie to argumenty twoje i tych co sa przeciwko sa słuszne- jeśli chcesz jednak je mieć to nie odbedą się one w hali na 4-5 tys- gdyz będą w tych miastach ktore ma większa widownie-tak jak to jest z Euro2012.
P.S.A tak poza tym po co hala Cracovii która ma chyba tylko koszykarzy w 3 lidze to nie wiem.Niech graja w tej czyżyńskiej nawet za darmo.