Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6143
Stary 17.12.2009, 10:29
dynek.pl pytanie jest krótkie i proste . Jeśli będą w najblizszych 15 latach imprezy mistrzowskie w Polsce ; siatkówka,koszykówka,piłka reczna, nożna halowa itp, itd. to chcesz żeby były w Krakowie czy nie Jesli nie to argumenty twoje i tych co sa przeciwko sa słuszne- jeśli chcesz jednak je mieć to nie odbedą się one w hali na 4-5 tys- gdyz będą w tych miastach ktore ma większa widownie-tak jak to jest z Euro2012.
P.S.A tak poza tym po co hala Cracovii która ma chyba tylko koszykarzy w 3 lidze to nie wiem.Niech graja w tej czyżyńskiej nawet za darmo.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując