Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4224
Stary 17.12.2009, 10:10
Dla mnie te ceny są trochę nie adekwatne. Skoro Diaz kosztować miałby 1,5 mln euro to Marcelo powinien minimum 3 mln euro. 2 mln euro za piłkarza tak cennego dla Wisły to nieporozumienie by było.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując