Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4223
Stary 17.12.2009, 09:55
Dwóch piłkarzy Wisły może trafić do Serie A

Cytat:
Włoskie kluby interesują się dwoma piłkarzami Wisły Kraków - Brazylijczykiem Marcelo oraz Kostarykaninem Juniorem Diazem. Wśród potencjalnych nabywców padają nazwy takie jak Chievo Werona i Sampdoria Genua - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Oficjalnej propozycji na razie nie ma, ale jesienią największą aktywność wykazuje klub z Werony, w którym nota bene występował onegdaj Kamil Kosowski, a obecnie zawodnikiem kadry jest bramkarz Michał Miśkiewicz. Działacze Chievo dwukrotnie pojawiali się w Krakowie, na meczu Wisła - Legia, gościł dyrektor generalny klubu, natomiast na meczu Ruch - Wisła pojawił się główny skaut Chievo.
Innym klubem wykazującym zainteresowanie piłkarzami Białej Gwiazdy jest słynna Sampdoria Genua. Gdyby jednak któryś z włoskich klubów zdecydował się z wydatkiem ok. 3,5 miliona euro (2 mln Marcelo, 1,5 mln Diaz).

niech idzie Diaz za 1,5 miliona euro
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując