|
wątpie że Chievo da za Marcelo te 2-3 miliony Euro , oni jak prześledzic ich transfery z ostatnich lat kupują maksymalnie zawodników do miliona Euro i tyle też pewnie zaproponują.Mam nadzieje że nikt za taka cene go nie sprzeda !!!
Sampdoria już nieco bogatsza ale takich pieniędzy za zawodnika z Polski to watpie że da.Za te kwote co chce Wisła to oni kupują rozgrywającego z Udinese albo skrzydłowego z Napoli a nie stopera z Wisły
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.12.2009 o godz. 09:16.
|