Wyświetl pojedynczy post
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17275
Stary 17.12.2009, 08:27
Sprzedałbym ich, kupić lewego obrońce i tak trzeba, to samo ze środkowym pomocnikiem, a stopera w miejsce Marcelo mamy ( Cleber, Kowalski ). Marcelo musi jak najszybciej wyjehać z Polski jak chce kariere zrobić.
Odpowiedz cytując