Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17270
Stary 17.12.2009, 00:47
zloty1906 napisał(a):Wyświetl post
Włosi przychodzą po gwiazdy Wisły

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisly,1412620
Moim zdaniem priorytetowo należy opchnąć Diaza jesli są na niego kupcy, bo chłop zatrzymał się w rozwoju, natomiast z Marcello zaryzykowałbym wstrzymanie się. Brazylijczyk zaczyna się bawić w obronie, ale może to być chwilowa zniżka formy, szczegołnie przy Cleberze ten piłkarz może jeszcze sporo zyskąc. Ponadto po dobrych meczach w europejskich pucharach cena za tego gracza mogłaby podskoczyć nawet do 4 milionów euro- taki jest potencjał tego zawodnika. Natomiast w tej chwili, biorąc pod uwagę, że zaraz będziemy mieli PNA a potem MŚ( dwa wielkie okna wystawowe, szczególnie dla stoperów), Wisła nie grała w tym sezonie w pucharach itd. maks co możemy wyciągnąć za Marcelo to 2 mln euro. Marcelo ma dopiero 22 lata i jest jeszcze czas żeby go sprzedać. Ciekawym pomysłem mogłoby być wypożyczenie do klubu ligi zachodniej za około 0,5 mln euro do końca sezonu. Na wiosnę jakoś się bez niego obejdziemy, a chłopak może zyskać i ogranie i renomę, w efekcie latem zyskamy albo kwotę za jaką teraz Marcelo nie idzie sprzedać, albo zawodnika z bagażem doświadczeń w lepszej lidze.
Odpowiedz cytując