Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17269
Stary 17.12.2009, 00:41
Wg właściciela Polonii W. jest tak, że jeśli Marcelo kosztuje 2mln euro to jego zawodnik kosztuje 2,5-3,0mln... Poza tym, już mamy zawodnika za Marcelo... > Cleber no i uzupełnienie obrony > Kowalski.
Lepiej by się skupili na napastniku bo bramek nie ma kto strzelać...
Odpowiedz cytując