|
Szkoda Marcelo ale Diaza bym opchnął za ponad mln euro. Na środku pomocy przytrafiają mu się nieraz głupie straty, na skrzydło jest za mało dynamiczny, na lewej obronie przegra rywalizację z Pietią więc sprzedać go a za kasę z Juniora kupić jakiegoś typowego defensywnego pomocnika. A gdyby sprzedali również Marcelo to może postarać się o kogoś z dwójki Jodłowiec- Sadlok.
|