Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17267
Stary 17.12.2009, 00:10
tak jak sie mozna bylo spodziewac jedyne zaintereswanie bedzie Marcelo i Diazem.

jednak 2 - 2,5 mln E.Mysle ze za pol roku bedzie mozna wycisnąc jeszce wiecej.

Pozatym te wszytkie donosy typu "ktos pytal" ,"jest zaintereswoanie itd to o kant dupy rozbic bo pewnie wszytsko to wymysł mediow./

.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.12.2009 o godz. 00:16.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując