|
tak jak sie mozna bylo spodziewac jedyne zaintereswanie bedzie Marcelo i Diazem.
jednak 2 - 2,5 mln E.Mysle ze za pol roku bedzie mozna wycisnąc jeszce wiecej.
Pozatym te wszytkie donosy typu "ktos pytal" ,"jest zaintereswoanie itd to o kant dupy rozbic bo pewnie wszytsko to wymysł mediow./
.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.12.2009 o godz. 00:16.
|