Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17265
Stary 16.12.2009, 23:01
kristos napisał(a):Wyświetl post
najbardziej podoba mi się teoria lansowana na tym forum;
jak drużyna gra żle ,to wina zawodników
jak gra w miarę nie żle, to zasługa trenera
Bo wielu tu bardziej ceni swoje mniemania,niż rzeczywistość.
Odpowiedz cytując