Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17257
Stary 16.12.2009, 21:51
A myślicie, że jakbyśmy dzisiaj grali z Levadią patrząc na to co graliśmy przez całą rundę to byśmy ich "pojechali"? Ja szczerze wątpię.
Odpowiedz cytując