wolfy napisał(a):

Dlaczego chcesz ode mnie gwarancji? To ja coś schrzaniłem?
Nie - ja po prostu przedstawiam moją opinię na obecny stan rzeczy w klubie. I chciałbym się mylić, bo z mojej perspektywy nie wygląda to zbyt ciekawie.
|
nikt od Ciebie gwarancji nie chce... ja tylko pytam, czy jakikolwiek inny trener dalby taką gwarancję. Nie ty...