wolfy napisał(a):

Lech i Legia są na tym samym etapie, co my dziesięć lat temu - pompowania pieniędzy w marnych kopaczy. Do tego w Legii idzie to kosztem długu wobec ITI. My jesteśmy w trochę innej sytuacji.
Dodajmy do tego, że zarówno Legia jak i Lech sprzedają piłkarzy za całkiem przyzwoite sumy (ostatnio - Wawrzyniak, Roger i Murawski, w najbliższym okienku pewnie Rengifo, za pół roku na bank Mucha).
Tak więc daruj sobie może tę ironię, bo zaraz będzie jazda na forum, że sprzedają nam zawodników a nikogo porządnego za nich nie kupują. Tak jakby większość nie potrafiła dodać dwa do dwóch tak, żeby otrzymać cztery.
|
Nie ma tu ironii przewrażliwiony jesteś.
Rengifo pójdzie za czapkę gruszek, Mucha też nie wiadomo czy przedłuży kontrakt z Legią i tym samym ITI może na nim nie zarobić za dużo a my sprzedamy Marcelo, albo latem Brożka...
Ja się nie przejmuję płaczami większości... to nic nie zmienia. A pozbycie się Marcelo w naszej sytuacji żeby utrzymać się na powierzchni nie będzie złym rozwiązaniem. Jestem optymistą
