Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3997
Stary 16.12.2009, 21:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Lech i Legia są na tym samym etapie, co my dziesięć lat temu - pompowania pieniędzy w marnych kopaczy. Do tego w Legii idzie to kosztem długu wobec ITI. My jesteśmy w trochę innej sytuacji.

Dodajmy do tego, że zarówno Legia jak i Lech sprzedają piłkarzy za całkiem przyzwoite sumy (ostatnio - Wawrzyniak, Roger i Murawski, w najbliższym okienku pewnie Rengifo, za pół roku na bank Mucha).

Tak więc daruj sobie może tę ironię, bo zaraz będzie jazda na forum, że sprzedają nam zawodników a nikogo porządnego za nich nie kupują. Tak jakby większość nie potrafiła dodać dwa do dwóch tak, żeby otrzymać cztery.
Nie ma tu ironii przewrażliwiony jesteś.

Rengifo pójdzie za czapkę gruszek, Mucha też nie wiadomo czy przedłuży kontrakt z Legią i tym samym ITI może na nim nie zarobić za dużo a my sprzedamy Marcelo, albo latem Brożka...

Ja się nie przejmuję płaczami większości... to nic nie zmienia. A pozbycie się Marcelo w naszej sytuacji żeby utrzymać się na powierzchni nie będzie złym rozwiązaniem. Jestem optymistą
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...