Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17251
Stary 16.12.2009, 20:59
Levadia to jest pikuś przy grze choćby w Sosnowcu.
Przegrana z Levadią owszem jest jakąś stratą finansową (tzn pod tym kątem że zdobywając MP chcemy coś ugrać w pucharach co jest logiczne)
Bo równie dobrze możemy nie zdobyć MP (włącznie z miejscem promującym puchary), nie zgarnąć za to hajsu i jeszcze gorzej wyjść finansowo aniżeli zdobywając MP i przegrywając z Levadią.
I to jest najśmieszniejsze.

/ A że Skorża z resztą ekipy zrobili to specjalnie przegrywając tym samym z Levadią by nie mieć teraz żadnych korzyści przy odejściu Marcelo pisać mi nie trzeba.
Ostatnio edytowane przez element : 16.12.2009 o godz. 21:04.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując