Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17248
Stary 16.12.2009, 20:47
Ja tam nie slyszalem, zeby ktokolwiek byl zainteresowany Marcelo(mam tutaj na mysli konkretne i w dodatku wysokie oferty). To samo co z Pawlem Brozkiem...media tworza propozycje transferowe.
Odpowiedz cytując