Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )
Offline
#
3110
16.12.2009, 20:46
wywiad z Tomkiem Frankowskim:
http://www.youtube.com/watch?v=exuCaT_zqf4
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
ziuk_NYC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziuk_NYC
Znajdź inne posty napisane przez ziuk_NYC