element napisał(a):

|
To jest nr1 na dziś dzień w Wiśle. Jeśli takich zawodników chcemy się pozbywać w TRAKCIE SEZONU to.. brak słów
|
Kolejny się obudził.
Dwa słowa:
Levadia Tallin.
Witamy po ciemnej stronie księżyca.
I tak, właśnie dlatego od pół roku jestem na Skorżę wkurzony. Dla was sprawa skończyła się po 4:1 z Zagłębiem Lubin, a ja cały czas z niepokojem czekam na epilog nieudolności trenera i kopaczy.
EDIT:
Dobrze, że ktoś postawił Skorży szlaban na Pazdana za takie pieniądze.