Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17247
Stary 16.12.2009, 20:42
element napisał(a):Wyświetl post
To jest nr1 na dziś dzień w Wiśle. Jeśli takich zawodników chcemy się pozbywać w TRAKCIE SEZONU to.. brak słów

Kolejny się obudził.
Dwa słowa: Levadia Tallin.

Witamy po ciemnej stronie księżyca.

I tak, właśnie dlatego od pół roku jestem na Skorżę wkurzony. Dla was sprawa skończyła się po 4:1 z Zagłębiem Lubin, a ja cały czas z niepokojem czekam na epilog nieudolności trenera i kopaczy.

EDIT:
Dobrze, że ktoś postawił Skorży szlaban na Pazdana za takie pieniądze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.12.2009 o godz. 20:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując