Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17245
Stary 16.12.2009, 19:53
Nawet jeśli uda się opchnąć Marcelo to mam spore wątpliwości, że uda się kogoś sprowadzić kto podniesie poziom drużyny do takiego stanu że nie odczujemy braku naszego stopera. Sprzedając Marcelo nie tylko stracimy dobrego obrońcę ale i najlepszego strzelca. Żałuje że nie udało się tego zawodnika pokazać europie bo myślę że mógłby paść rekord jeśli chodzi o nasz klub.

Co do Mauro to mimo wszystko myślę że nadszedł już jego czas, co to za zawodnik który zaczyna grać kiedy kończy mu się kontrakt. Naprawdę cieżko się ogląda Juniora Diaza w środku pola, chciałbym aby na tą pozycje przyszedł ktoś podobno do Mauro w sensie nie bania się odpowiedzialności za piłkę i dokładnego rozgrywania, i umiejętności dokładnego przerzutu.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 16.12.2009 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując