element napisał(a):

Uświadomcie sobie że hajs za sprzedaż zawodników nie pójdzie na transfery.
Tzn, pójdzie ale malutka część.
Już teraz się mówi że za transfer zapłaci Cupiał (tzn nie z własnej kieszeni, a z kasy TF (dług rośnie))
Klub zapewne ma dylemat czy teraz czy po sezonie.
Teraz mają pewność że hajs za Marcelo w miarę starczy na zapchanie dziury.
A czy po sezonie też? jeśli nie złapie żadnej kontuzji z pewnością.
A i wartość wzrośnie przez grę w pucharach (bez względu na wyniki Wisły - bo obserwować będą danego grajka). Ryzyk fizyk.
|
a to jesli tak to moj post wyzej jest bezcelowy
Tak czy owak Marcelo odjedzie(ale to wie chyba kazdy

) ,ale jelsi teraz kase mialy by wylozyc z sakiewki Cupial to potrzebujemy wypozyczyc/kupic kogos na srodek ofensywnego dla Sobola i jakiegos napastnika.,bo Jirsak i Cwielong mnie jakos nie przekonują ,jelsi chcemy rzeczywiscie grac w Pucharach to potrzebujemy kogos o połke wyzej .od nich..