Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17242
Stary 16.12.2009, 19:34
Już widzę jak kasa za Marcelo idzie na transfery...hyhy.
Uświadomcie sobie że hajs za sprzedaż zawodników nie pójdzie na transfery.
Tzn, pójdzie ale malutka jej część.
Już teraz się mówi że za transfer zapłaci Cupiał (tzn nie z własnej kieszeni, a z kasy TF (dług rośnie))
Klub zapewne ma dylemat czy teraz czy po sezonie.
Teraz mają pewność że hajs za Marcelo w miarę starczy na zapchanie dziury.
A czy po sezonie też? jeśli nie złapie żadnej kontuzji z pewnością.
A i wartość wzrośnie przez grę w pucharach (bez względu na wyniki Wisły - bo obserwować będą danego grajka). Ryzyk fizyk.
Po mojemu trzeba wytrzymać kryzys finansowy jeszcze przez tą rundę. Marcelo zwiększa nam szanse na MP.
To jest nr1 na dziś dzień w Wiśle. Jeśli takich zawodników chcemy się pozbywać w TRAKCIE SEZONU to.. brak słów
Ostatnio edytowane przez element : 16.12.2009 o godz. 20:00.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując