Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17241
Stary 16.12.2009, 19:30
sa dwie opcje



A) sprzedajmy Marcelo - gramy na srodku z Cleberm i Glową jest jakas kasa i kupujemy napastnika i rozgrywajacego ,

B) Marcelo zostaje kasy ni ma,-najprawdopodobniej wiec nie kupimy nikogo wartosciwego ,gramy z Irsakiem i Sobolem i machajacym rekami Brozkiem cala wiosne..

sam juz nie wiem co lepsze...


P.S.Szacunek da Mauro za te lata sie nalezy ale jednak niesmak ze mimo wszytsko chcial dalej doić z Wisly ile wlezie ,wiedząc ze na tyle napewno nie zasluguje jednak pozostał....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując