Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Achmed
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków -->Aleje
Offline
#
2792
16.12.2009, 19:28
jesli zgram sobie save'y, to gdy odinstaluje fm'a, i wgram spowrotem, to save po zainstalowaniu beda dzialac?
E:
podziękował
GDZIE SIE WYBIERAŁO WIELKOSC BAZY DANYCH?!?!
Ostatnio edytowane przez Achmed : 16.12.2009 o godz. 20:35.
Hej Wisła Kraków!
Lalalala!
Achmed
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Achmed
Znajdź inne posty napisane przez Achmed