Wyświetl pojedynczy post
Achmed
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków -->Aleje

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2792
Stary 16.12.2009, 19:28
jesli zgram sobie save'y, to gdy odinstaluje fm'a, i wgram spowrotem, to save po zainstalowaniu beda dzialac?

E:
podziękował

GDZIE SIE WYBIERAŁO WIELKOSC BAZY DANYCH?!?!
Ostatnio edytowane przez Achmed : 16.12.2009 o godz. 20:35.
Hej Wisła Kraków! Lalalala!
Odpowiedz cytując