Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
michalg
Member
Od: 11.2009
Skąd: Tarnów
Offline
#
17240
16.12.2009, 19:27
Dziwiłem się skąd nagle Nasz Klub weźmie pieniądze na zapowiadane transfery...
Oby nie było jak zawsze, czyli sprzedajemy za 3 kupujemy za 300.000.
michalg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michalg
Znajdź inne posty napisane przez michalg