Gdański sąd okręgowy podzielił wątpliwości obrońcy i skierował sprawę do ponownego rozpoznania. Drugi proces skończył się właśnie w środę - identycznym wyrokiem, jak pierwszy.
Obrońca piłkarza, Paweł Brożek, powiedział, że również od tego wyroku zamierza złożyć apelację.
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Brozio dorabia między rundami ?

hehe
