Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4221
Stary 16.12.2009, 19:16
Gdański sąd okręgowy podzielił wątpliwości obrońcy i skierował sprawę do ponownego rozpoznania. Drugi proces skończył się właśnie w środę - identycznym wyrokiem, jak pierwszy. Obrońca piłkarza, Paweł Brożek, powiedział, że również od tego wyroku zamierza złożyć apelację.

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Brozio dorabia między rundami ? hehe
Odpowiedz cytując