RAFi89 napisał(a):

Dla mnie Skorża w tym sezonie popełnił jeden błąd, wziął całą winę za porażkę z Levadią na siebie. Ładny gest z jego strony ale w złym momencie. Bo nasi zawodnicy ten dwumecz powinni wygrać niezależnie od pory dnia, roku. Będąc w trakcie okresu przygotowawczego czy Świąt Bożego Narodzenia.
|
Skorza niby wine za Levadie wział ,ale tak naprawde zadnych rewolucji w klubie nie bylo.
Polecial Bednarz i sprzątaczka a pilkarzykom sie udało.
Najbardziej boli to ze ta niby rehabilitacja wogole nie nastapiła i pilkarze dalej sobie bimbali .
Skorza musi przestac byc kolegą a stać sie nawet i tyranem z batem nad nimi.
Zreszta teraz ma gorące pól roku wiec przelewki i wesole zycie naszych gwiazdek sie skonczylo.