KuLwIk - no fakt ciekawe. Ciekawe, że fachowcy od szkolenia bramkarzy i ludzie będący w futbolu coś w Pawełku widzą. Ale z pewnością się mylą, na pewno rację ma tłum prześmiewców, mających Mariusza za nieudacznika i partacza. W końcu ci ludzie, z których większość w życiu nie grała zawodowo czy nawet amatorsko w piłkę, zna się na ocenie umiejętności bramkarzy najlepiej
