1q2 napisał(a):

|
Po prostu boje się że Skorża zamiast kupić dobrze, kupi źle czym jeszcze pogorszy sytuacje w klubie.
|
Pytanie, ile zostanie pieniędzy po spłaceniu długów związanych z Levadią?
Ja tu czytam o jakichś reinwestycjach - ciekawe czy będzie co reinwestować.
Niektórzy już kilkukrotnie zdążyli rozgrzeszyć Skorżę z Levadii nie do końca chyba świadomi, że prawdziwe jej koszty przyjdzie nam zapłacić najpewniej właśnie teraz. I to pomijając już fakt, że za ewentualne transfery z klubu dostaniemy znacznie mniejsze pieniądze, niż gdybyśmy cokolwiek w pucharach ugrali...