Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17238
Stary 16.12.2009, 19:06
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Po prostu boje się że Skorża zamiast kupić dobrze, kupi źle czym jeszcze pogorszy sytuacje w klubie.
Pytanie, ile zostanie pieniędzy po spłaceniu długów związanych z Levadią?
Ja tu czytam o jakichś reinwestycjach - ciekawe czy będzie co reinwestować.
Niektórzy już kilkukrotnie zdążyli rozgrzeszyć Skorżę z Levadii nie do końca chyba świadomi, że prawdziwe jej koszty przyjdzie nam zapłacić najpewniej właśnie teraz. I to pomijając już fakt, że za ewentualne transfery z klubu dostaniemy znacznie mniejsze pieniądze, niż gdybyśmy cokolwiek w pucharach ugrali...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując